8 محصول
مرتب‌سازی براساس:

Vitalayer

ویتالیر یک برند ایرانی است و توسط شرکت پارس صدرا فناور به سفارش شرکت سایا طب مانا تولید می‌شود. شرکت سایا طب مانا در زمینه تولید، تهیه و توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی و مواد اولیه فعالیت دارد. برندهای این شرکت شامل آیسول، بلفامد، ویتالیر، برگامیا،‌ الوینا و ادورا هستند.

برند ویتالیر با بهره گیری از بهترین مواد اولیه اروپایی، محصولات متنوعی در زمینه مراقبت پوست، نظیر کرم ضد آفتاب، تونر و محصولات شستشوی صورت تولید می کند که با استفاده از آنها می توانید به مراقبت از پوست، بهبود ایرادات آن و کمک به سلامت پوست خود بپردازید.

معرفی محصولات ویتالیر

محصولات ویتالیر همانطور که قبلا گفته شد شامل محصولات مراقبت پوستی منعددی از جمله ضد آفتاب، شوینده، تونر و … هستند اما به طور کلی در شش لاین مختلف به بازار عرضه می‌شوند که در اینجا به معرفی هر یک از آن ها می‌پردازیم:

 1. محصولات ویتامین سی (Vitamin C) ویتالیر:
  تمام محصولات این لاین دارای ویتامین سی بوده و خواص روشن کننده و جوان کنندگی دارند.
 2. محصولات وایت ویت (Whitevit) ویتالیر:
  محصولات این لاین مناسب پوست‌های تیره و لک‌دار هستند.
 3. محصولات اکتیویت (Activit) ویتالیر:
  لاین اکتیویت دارای محصولاتی مناسب برای پوست های مختلط تا چرب و مستعد آکنه است.
 4. محصولات هیدراویت (Hydravit) ویتالیر:
  لاین هیدراویت شامل محصولات مناسب پوست های خشک و کم آب (دهیدراته) می‌باشد.
 5. محصولات سنسی ویت (Sensivit) ویتالیر:
  محصولات لاین سنسی ویت مناسب پوست های حساس و رزاسه است.
 6. محصولات تایم ویت (Timevit) ویتالیر:
  لاین تایم ویت که به تازگی روانه بازار شده شامل محصولات ضد پیری ویتالیر می‌باشد.

کرم های ضد آفتاب ویتالیر

از محصولات مراقبت پوستی پرطرفدار و با کیفیت که با نام این برند در بازار موجود هستند، میتوان به ضد آفتاب های رنگی و بی رنگ ویتالیر اشاره کرد. کرم های ضد آفتاب ویتالیر ترکیبی از فیلترهای فیزیکی و فیلترهای شیمیایی بوده و دارای محافظت بالایی در برابر هر دو اشعه UVA و UVB است. همچنین فیلترهای فیزیکی مانند زینک اکساید و تیتانیوم دی اکساید که در این ضد آفتاب ها موجود می‌باشند از پوست در برابر نور مرئی نیز محافظت می‌کنند. در ویدیوی زیر به صورت کامل به ویژگی های کرم های ضد آفتاب رنگی ویتالیر پرداخته شده که میتوانید با دیدن این ویدیو اطلاعات مفیدی در مورد آن ها بدست آورید.

انواع فوم شستشوی صورت ویتالیر

یکی دیگر از محصولات پرطرفدار برند ویتالیر، فوم های شستشو ویتالیر هستند که تا به امروز در پنج نوع: برای پوست چرب و مختلط(Activit)، خشک و دهیدراته(Hydravir)، حساس و رزاسه(Sensivit)، لک‌دار(Whitevit) و فوم ویتامین سی(Vitamin C) به بازار عرضه شده و قابل دسترسی هستند.

انواع ژل شستشوی صورت ویتالیر

از دیگر محصولات این برند، میتوان به ژل های شستشوی ویتالیر اشاره کرد که مانند فوم های شستشو در پنج نوع تولید شده اند. اگر شوینده قوی تری نسبت به فوم ها نیاز دارید، ژل های شستشو گزینه خوبی هستند. ژل های شستشوی صورت ویتالیر با بسته بندی ساده و مقاوم به بازار عرضه شده اند و مانند فوم ها براش ندارند.

انواع تونر ویتالیر

ویتالیر برای هر سبک از پوست، تونری خاص تولید کرده که کارایی آن مربوط به همان نوع پوست می باشد. در ابتدا لاین های محصولات ویتالیر را معرفی کردیم، تونر این برند نیز خارج از این لاین ها نبوده و انواع لاین های مختلف محصولات ویتالیر را دارد.

سوالات متداول درمورد محصولات ویتالیر

محصولات ویتالیر ساخت کجاست؟

محصولات ویتالیر ساخت کشور عزیزمان ایران می باشند و از بهترین مواد اولیه اروپایی تحت نظر بهترین متخصصات کشور تولید می‌شوند.

محصولات ویتالیر خوبه؟

محصولات ویتالیر به طور کلی بسیار خوب و باکیفیت هستند و از مواد اولیه درجه یک اروپایی و زیر نظر بهترین متخصصان داخلی تولید شده اند. این مسئله از طریق بازخورد ها و نظرات مصرف کنندگان محصولات ویتالیر در وب سایت های فروشگاهی بزرگ قابل مشاهده می‌باشد.