25 محصول
مرتب‌سازی براساس:

BIOAQUA

Bioaqua (به فارسی بیوآکوا) یک برند چینی است که به اشتباه در بسیاری از وب سایت‌ها کشور سازنده آن را کره می نامند. محصولات بیوآکوا علیرغم اینکه در کشور چین تولید می‌شوند کیفیت قابل قبول داشته و در اندک زمان کمی که این برند وارد ایران شده است، هوادار های خودش را پیدا کرده است.

محصولات برند بیوآکوا

درباره برند بیوآکوا

بیوآکوا یک برند چینی که تولید کننده محصولات آرایشی بهداشتی است. بیشتر محصولات این برند در زمینه مراقبت از پوست هستند. این برند در سال 2009 توسط ژائو فنگ لو تاسیس شده و در حال حاضر یکی از بهترین برندهای تولید کننده ماسک صورت در سطح جهان است. هدف بیوآکوا سلامت و زیبایی هرچه بیشتر مردم است و علت محبوبیت آن، تنوع و کیفیت بالای محصولاتش است.

اما بزرگ‌ترین مشکل برند بیوآکوا و برندهای چینی، تست حیوانی آن‌هاست. طبق قوانین کشور چین، تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی که در این کشور تولید می‌شوند باید تست حیوانی داشته باشند.

محصولات فیک بیوآکوا

متاسفانه در ایران عده ای افراد سودجو وجود دارند که به محض محبوب شدن محصولی، سریعا نمونه کپی آن را با کیفیت بسیار اندک و قیمت نهایی کم تولید می‌کنند.

اما در ارتباط با محصولات برند بیوآکوا تا به امروز محصول فیکی از این برند دیده نشده و به دلیل قیمت پایینی که محصولات این برند دارند، احتمالا این افراد سودجو به فکر ساخت آن نخواهند افتاد. البته که هیچ چیز قطعی نیست و باید در خرید هر محصولی به ویژه محصولات مراقبت از پوست، به دلیل حساسیت بالای پوست، دقت فراوانی داشت.

سوالات متداول در مورد محصولات بیوآکوا

سوالات و ابهامات بسیاری در مورد برند بیوآکوا وجود دارند که بیشتر این ابهامات ناشی از قیمت پایین محصولات این برند محبوب هستند. ما در اینجا به برخی از این سوالات پرتکرار پاسخ خواهیم داد.

آیا محصولات بیوآکوا ارزش خرید دارند؟

با توجه به قیمت و کیفیت محصولات برند بیواکوا ارزش خرید دارند. این برند بازخورد مثبت زیادی از مشتریان خود دریافت کرده است. بسیاری از افراد در ایران و سایت های مثل آمازون گزارش داده‌اند که محصولات بیواکوا به بهبود ظاهر و سلامت کلی پوست آن‌ها کمک کرده‌اند. البته به این نکته توجه داشته باشید که همه محصولات یک برند ممکن است خوب نباشند.

آیا بیوآکوا یک برند مراقبت از پوست خوب است؟

با توجه به رنج قیمت محصولات بیواکوا و دیدگاه مصرف کنندگان ایرانی و خارجی میتوان در مجموع به این نتیجه رسید که محصولات این برند خوب هستند اما توجه داشته باشید همانطور که میدانید تمام محصولات یک برند ممکن است خوب نباشند.

برند بیوآکوا ساخت کدام کشور است؟

بیواکوا ساخت کشور چین است. در بسیاری از وب سایت ها این برند، کره ای معرفی می‌شود که اشتباه بوده و احتمالا به دلیل کیفیت خوب محصولات این برند نسبت به سایر محصولات چینی همچین اتفاقی افتاده است.

محصولات بیوآکوا واقعا تاثیر دارند؟

به طور کلی میتوان گفت محصولات بیواکوا از کیفیت خوب و قابل قبولی برخوردار هستند اما همانطور که میدانید همه محصولات یک برند ممکن است خوب نباشند، لذا باید قبل از انتخاب و خرید باید نقد و بررسی های آن محصول را مطالعه کنید.

محصولات اصل بیوآکوا را از کجا بخریم؟

تا امروز محصول فیکی زیادی از برند بیواکوا دیده نشده، اما به دلیل محبوبیت زیاد این محصول در ایران ممکن است در آینده محصولات فیک این محصول هم وارد بازار شود بنابراین تا آنجا که ممکن است از فروشگاه های معتبر و دارای نماد اعتماد خرید خود را انجام دهید.

آبا محصولات بیوآکوا تست حیوانی دارند؟

بله، طبق قانون کشور چین تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی که در این کشور تولید می‌شوند، باید تست حیوانی داشته باشند. لذا تمام محصولات تولید شده در کشور چین تست حیوانی دارند.