چگونه از پد آرایشی تخم مرغی استفاده کنیم؟

هر چند وقت یکبار محصول آرایشی جدیدی تولید و روانه بازار میشود که باعث میشود سبک آرایش خانم ها کمی تغییر کند، یکی از محصولات آرایشی جدیدی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است اسفنج آرایشی تخم مرغی یا اشکی است.

این اسفنج آرایشی ابتکار یک آرایشگر هالیوودی است که به شما کمک میکند بصورت حرفه ای در منزل آرایش کنید، این اسفنج‌های تخم مرغی برای کرم پودر زدن، کانسیلر و پنکیک زدن کاربرد دارد.

پد آرایشی تخم مرغی برای خانم هایی که پوست های حساس و ملتهبی دارند گزینه مناسبی است زیرا فوق العاده نرم است و قبل از استفاده آن را مرطوب میکنید و در نهایت پوست تان آبرسانی میشود.

روش استفاده از اسفنج آرایشی تخم مرغی

1- اسفنج‌های تخم مرغی را باید قبل از استفاده خیس کنید اما آن را فشار دهید تا آب اضافی آن خارج شوید زیرا این اسفنج های آرایشی باید فقط مرطوب باشند.
2- کرم پودر یا هرگونه کرمی که استفاده می‌کنید را به پشت دست‌تان بمالید و سپس قسمت مسطح اسفنجی تخم مرغی را به دست‌تان بزنید.

پد آرایشی تخم مرغی

3 – حالا باید به اسفنج‌تان را به شکل ضربه ای به صورت تان بزنید نیازی به فشار وارد کردن نیست و فقط ضربه‌های آرام بزنید.
4 – زمان آن رسیده که کانسیلر را با یکی از انگشتان‌تان را زیر چشم ها بزنید و با نوک اسفنج تخم مرغی تان آن را به خوبی پخش کنید.

آرایش تخم مرغی |
  • برای ثابت ماندن آرایش تان طی ساعات طولانی باید اسفنج تان را به پودر فیکساتور بی رنگ بزنید و روی پوست تان آن را پخش کنید.
  • هر بار که از پد آرایشی تخم مرغی استفاده میکنید باید آن را با مواد شوینده بشویید